Нелегальна міні-заправка працювала на околиці Кременця з порушенням правил безпеки та без жодних дозвільних документів. Там заправляли дизельним пальним. Ціни пропонували нижчі, ніж на легальних заправних станціях, тому покупців не бракувало.

Під час санкціонованого обшуку з території заправки вилучили близько двох тон дизпалива та спеціалізоване обладнання. Організатора нелегального бізнесу поліцейські встановлюють. Триває досудове розслідування.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #АЗС, #кременець, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #поліція, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
44 бригада
14:43, 12 Травня, 2026

«Молився лише про одне – щоб не розгатили в дорозі»: боєць з Тернопільщини розповів про фронт, дрони і життя під КАБами

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: