У тернопільській галереї «Бункермуз» Михайло Барабаш розмірковує про щирість
У цю неділю, 20 січня, запрошуємо в галерею “Бункермуз” на Artist Talk із міждисциплінарним митцем Михайлом Барабашем. Початок о 17:00.
У своєму проекті «Про-СВІТ», який діє у галереї, Михайло Барабаш розмірковує про щирість. Митець спонукає глядачів до авторефлексій та самоперевірки предметами, що подразнюють побутове відчуття сакрального, — наскільки далі можна піти за формалізм, дивлячись у дзеркало-ікону чи роблячи селфі з німбом.
Михайло Барабаш народився у Тернополі, живе та працює у Львові. Його роботи на межі різних жанрів: нових медіа, інсталяції, живопису, перформансу, ленд-арту, графічних технік.
Останні новини:
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному
- На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено
- На війні загинув військовий з Тернопільщини Олександр Попілевич