7 січня, на Театральному майдані тернополяни разом з поліцейськими розважалися на декількох локаціях, – пише Терен.
У Тернополі другий рік поспіль відбувається акція під назвою «Різдво з копами». На заході розважались як маленькі тернополяни за кермом патрульного автомобіля, так і дорослі, які змогли побувати в ролі п’яного водія.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
На першій локації маленькі тернополяни змогли побувати за кермом поліцейського автомобіля та приміряти амуніцію патрульних. Друга локація могла зацікавити гостей справжньою зброєю поліцейських. На третій локації діти вивчали дорожні знаки та отримували солодощі. А ще тернополяни змогли одягнути алкоокуляри та побувати у ролі п’яного водія.