Тернополянка поширює скріни з журналу викликів аварійної служби ліфтів та розповідає про небезпеку, – пише Терен.
Протягом року тернополянка 23 рази дзвонила в аварійну службу ліфтів, проте як результат, мешканці будинку і далі користуються аварійним ліфтом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Про смертельний випадок у сумському ліфті вже пишуть, що за кілька днів до того туди викликали аварійників, то я, як-то кажуть, просто залишу це тут – це скріни з журналу викликів аварійної служби ліфтів за адресою: м. Тернопіль, вул. Стадникової, 1, 2-й під’їзд. 23 дзвінки за рік, і це тільки з одного номера. Люди цим ліфтом і далі користуються, – пише Ірина Прокопенко.
Нагадаємо, в місті Суми обірвався ліфт з візочком, у якому був двомісячний хлопчик. Відділ комунікації поліції в Сумській області повідомив, що дитину спасти не вдалося.