Як навчались в Кременці 80 років тому
Новинам Тернопільщини вдалось розшукати раритетні світлини, які були зроблені в Кременці в 1930-х роках. Мова йде про Кременецький ліцей.
Відомо, що на початку 1920-х років, Кременець опинився в складі Польщі, тоді в старовинних спорудах було відкрито комплексний навчальний заклад під назвою Кременецький ліцей. Сюди входили загальноосвітня школа, гімназія, середня рільнича школа, кілька професійно-технічних училищ, учительська семінарія, що була реорганізована згодом у так званий «педагогіум». 1937 року при ліцеї відкрили Музей Волинської землі ім. Віллібальда Бессера. Деякий час у навчальному закладі працював відомий художник Владислав Ґалімський. Тут починалася творча біографія фотомайстра світової слави Генрика Германовича.
На представлених фото можна побачити як проходили заняття фізкультури та архітектури.
Тетяна Яцечко-Блаженко
Джерело фото: https://warszawa.fotopolska.eu
Останні новини:
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті