У селі Рай Бережанського району шестеро людей отруїлися газом. Трапився інцидент в місцевому будинку культури, – пишуть Тернополяни.
6 січня о 00:07 до оперативно-диспетчерської служби Управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про те, що люди отруїлися невідомим газом.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
По прибуттю на місце події оперативної групи Бережанського районного відділу Управління, співробітників поліції, екстреної медичної допомоги та аварійної служби газу встановили, що в приміщенні будинку культури перебуває 4 особи без свідомості.
– Орієнтовні обставини події: група осіб перебуваючи в приміщенні місцевого будинку культури увімкнули газовий конвектор, у зв’язку з несправністю опалювального приладу продукти горіння потрапили в приміщення. Остаточні обставини події встановлюються працівниками поліції, – повідомили в прес-службі ДСНС.
В наслідок події травмовано 6 осіб – 1998, 2000 та 2001 років народження, яких з діагнозом «Отруєння продуктами горіння», госпіталізовано до Бережанської центральної районної клінічної лікарні.