П’ятеро травмованих молодих людей віком від 15 до 22 років потрапили до лікарні в результаті вибуху.
Нещастя трапилося в селі Колодіївка Підволочиського району в приміщенні нежилого будинку 2 січня близько 23:00. За попередньою інформацією, вибух відбувся в результаті необережного поводження з гранатою РГО, яку приніс із собою двадцятичотирьохлітній житель села Малий Ходачків.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/01/03/1da899b6e730bb341f3c4c5911b3ca70.jpg)
За словами заступника начальника ГУНП в Тернопільській області Степана Яцуха, шестеро друзів – двоє дівчат та четверо хлопців разом зустрічали у даному будинку новий рік. Другого січня вирішили ще раз зібратися. Проте один із компанії затримався і вчасно не прийшов.
Уже після нещастя з’ясувалося, що гранатою вихвалявся її власник, а потім поставив на стіл. Небезпечний предмет захотіла оглянути одинадцятикласниця. Проте випадково зачепила чеку і граната вибухнула.
В усіх потерпілих травми різного ступеня тяжкості – травми очей, хімічні опіки, переломи, розриви барабанних перетинок, рваними ранами різних частин тіла. Стан трьох стабільний. Інші в реанімаційному відділенні.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/01/03/3b01792002bdc11ec621f87623a53f5f.jpg)
На місці події працюють оперативники, вибухотехніки та криміналісти. Правоохоронці з’ясовують, звідки у молодого хлопця взявся небезпечний предмет.
Подія внесена в ЄРДР за статтею 263 частина 1 ККУ – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Як раніше повідомляли Новини Тернопільщини «Подробиці вибуху гранати в кімнаті гуртожитку у Тернополі (Фото)».