В Тернополі засновник Молодіжного центру залишає посаду (Фото)
Засновник Молодіжного центру Святослав Абрам’юк на своїй сторінці у фейсбуці повідомив, що йде з посади виконавчого директора.
“Я залишаю посаду виконавчого директора Молодіжного центру та дякую всім з ким працював за чудові 2 роки роботи.
Радію, що нам вдалося у 2016 перемогти в громадському бюджеті Тернополя, а у 2017 все ж запустити роботу центру. Ми створили успішний проект та стали результативною організацією (4 великих проекти у 2019 році, близько 100 тисяч фінансовий оборот у 2019 році, більше 50 заходів та подій у жовтні та листопаді. Детальний звіт буде згодом.” – йдеться у пості.
Місце директора займе Юрій Королишин. А Святослав Абрам’юк після відпочинку планує продовжити громадську роботу на посаді голови Товариства “Просвіта” і тим самим тісно співпрацювати із Молодіжним центром в громадських проектах.
Останні новини:
- ДТП у Почаєві: 9-річний велосипедист потрапив до лікарні після зіткнення з авто
- На Тернопільщині у ставку знайшли тіло 55-річного чоловіка
- Війна забрала життя захисника з Кременеччини: помер головний сержант Михайло Юрків
- Право на безпам’ятство: як новий Цивільний кодекс приховує корупціонерів та знищує відкриті дані