У рамках ІІІ Всеукраїнського форуму “КіноХвиля” в Центральній міській бібліотеці Тернополя відбулася презентація збірки “Казки омріяного краю”. Під час час презентації всі разом з дітьми і авторами вигадали казку про Тернопіль і Різдво. Про захід на власній сторінці у Facebook написала письменниця Ірина Мацко.
А ще Ірина Мацко повідомила, що казку “Дорога до омріяного краю”, яку писали 21 автор з усієї України відзначено рекордом Тернополя. Цей літературний рекорд нещодавно встановили у Тернопільській міській бібліотеці. Ініціатором такої ідеї став заступник мера Леонід Бицюра.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ