Учениця Кімнатецької школи, десятикласниця Марія Кудасюк в числі тих, кого відзначив Президент за вагомі досягнення у навчанні. Про це повідомляється на сайті kremenets.city.
Додатковий стимул для навчання, стипендію Президента України протягом року отримують переможці Всеукраїнських олімпіад та переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ