«Талони видає з криком, пасажирів везе, як дрова»: тернополяни нарікають на водія маршрутки
Скарги жителів міста на водіїв маршруток продовжуться.
Ще одну написала у Facebook-спільноті Тернопільські плітки Maria Humen.
“Водій 8 маршруту ХАМ, ГРУБІЯН… талони видає з криком, пасажирів везе, як дрова, постійно розмовляє по телефону, не уважний…”, – написала жінка.
І виклала фото маршрутки.
Авторці допису порадили звернутись в управління транспорту ТМР. І запевнили, що водіїв маршруток таки штрафують.
“Декілька днів тому бачив, як маршрутку зупинила поліція… виписала водієві штраф за розмову по телефону і за те, що почав рух на жовте світло світлофора. Ось такі чудеса”, – коментує Yaroslav Yahotin.
Це вже не перша подібна скарга на водіїв маршруток.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина