Проїзд дорогами Тернопільщини забезпечений у повному обсязі: все розчищено і посипано
Проїзд державними автошляхами Тернопільщини забезпечений у повному обсязі. Станом на 8 ранку дорожнє покриття по мережі розчищене та оброблене протиожеледними матеріалами.
В період з 20 години 12 грудня по 8 годину 13 грудня на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області було задіяно 92 одиниці техніки, з яких 62 – плужні та піскорозкидачі. Виконано посипку проїжджої частини протиожеледною сумішшю.
Нагадуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в᾽їздах на територію області.
В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини чи допомога у дорозі, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.
Останні новини:
- Обіцяв втечу за кордон за 14 тисяч доларів: на Тернопільщині завершили розслідування шахрайства
- Пенсіонер із Тернополя втратив понад мільйон гривень через фейкову інвестиційну платформу
- До 100-річчя Петра Медведика: людина, яка зберігала пам’ять Тернопільщини
- Золотий ланцюжок став причиною затримання мешканця Тернополя