6 грудня в Тернопільському педагогічному університеті на історичному факультеті відбулася фотовиставка “Живі”, яку привезли з Чернівців. На ній представлено унікальні світлини військовослужбовців, які повернувшись з війни знайшли в собі сили жити далі та самореалізуватися.
Багато хто вважає, що повернувшись з зони проведення бойових дій військові стають агресивними, не врівноваженими, не спроможними соціалізуватися. Про те, фото-проект “Живі” руйнує ці стереотипи. Доводить що, нормально жити після війни можливо.
Перегляньте також:
- Друге місце в Україні: ТНПУ лідирує за працевлаштуванням
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
– Люди, що пройшли через війну, мають величезний потенціал та силу. Попри всі стереотипи, вони соціалізовуються, відкривають власну справу та прагнуть до успіху. Вони здатні знайти своє покликання, не зважаючи на всі спогади, біль та негаразди, – зазначив Олексій Станько, один із співорганізаторів проекту в Тернополі, керівник Тернопільського осередку “Громадянського руху “Хвиля””.
– Тут на мирній землі учасникам бойових дій також є застосування. Не треба впадати у відчай. Якщо вернувся з війни живим, то маєш далі жити, а не заганяти себе в могилу алкоголем, наркотиками чи криміналом, – наголосив Микола Сивирин, співорганізаторів проекту.
Виставка організована у рамках Військово-просвітницького проекту “Ротація”.
Крім того у рамках проекту “Живі” боєць та волонтер Дмитро Гайдуцький організував для студентів виставку речей, які він привіз з війни.
За матеріалами сайту Тернополяни.