У Почаєві усі листоноші звільнилися за власним бажанням. 9 заяв поклали на стіл керівнику, бо їхня і так мізерна зарплата може ще зменшитися. Адже робочі дні у тижні їм скоротили — із чотирьох до трьох. Тобто, зобов’язали ходити і працювати швидше.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ