З нагоди Дня Збройних Сил України, який відзначається щороку 6 грудня, у Тернополі відбулася урочиста церемонія нагородження кращих військовослужбовців міста та області, а також святковий концерт.
Зокрема, під час заходу міський голова Тернополя Сергій Надал привітав усіх службовців української армії зі святом та вручив відзнаки кращим тернопільським захисникам України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, і саме про таких патріотів говорив провідник Української нації Степан Бандера: «І прийде час, коли один скаже «Слава Україні!», а мільйони відповідатимуть «Героям слава!». – відзначає Сергій Надал. – І ось цей час настав, коли українська армія сказала: «Слава Україні», а український народ відповів: «Героям Слава!». Адже сьогодні військовослужбовці – це справжня еліта нації, якійдовіряє суспільство. Тому бажаю Вам мужності, міцного здоров’я і хай Господь береже Ваші життя, а нам усім зичу миру на своїй землі після перемоги над ворогом».
Під час урочистостей очільник Тернополя разом із присутніми віддали шану також усім героям-військовим, які поклали своє життя за Україну.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/06/ea15082af3d54f7d247346a687f0c91e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/06/ec3334c6d692c8ca176bc8a40aeafd16.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/06/06c5d997aa5bea48ca6647dd347e7f91.jpg)