Патрульна поліція Тернопільської області отримала пристрій TruCam для вимірювання швидкості руху автомобілів, – пише Терноград.
Поліція використовуватиме ще 6 додаткових пристроїв TruCam для вимірювання швидкості руху автомобілів. Один із таких приладів дістанеться і тернопільським патрульним.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
“Від завтра патрульна поліція використовуватиме ще 6 додаткових пристроїв TruCam.
До списку включені додаткові ділянки автодоріг з підвищеним рівнем аварійності. Їх можна побачити нижче – в оновленій таблиці вони позначені червоним кольором.
Згідно поданої таблиці на Тернопільщині пристрій TruCam буде використовуватися на трасі Тернопіль-Львів на ділянці 1-35 км. Тобто використання пристрою буде майже на усій цій трасі в межах Тернопільської області.
“Пріоритетом патрульної поліції є не покарання якомога більшої кількості порушників. Наша головна мета — навчити водіїв безпечно їздити! Тому дотримуйтеся ПДР і не порушуйте швидкісного режиму”. – зазначив Олексій Білошицький.