“Інспектор. Міста” Володимир Остапчук проінспектував дитячий садочок “Калинонька” у Заліщиках Тернопільської області, повідомляє сайт Галас.
– Дуже часто дітей викрадають, вони зникають, в тому числі і з дитячих садочків. Тому інспектор вирішив перевірити садок «Калинонька» у Заліщиках, – повідомляє “Інспектор. Міста”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Отже, Володимира дуже вразив застарілий інвентар та брудні ганчірки. Але найбільше шокувало те, як роблять дітям чай – заварюють пакетований і на велику каструлю води кидають лише чотири пакетики чаю.
За словами пана Остапчука, колектив закладу заслужив отримати табличку “Ганьба міста”, проте ведучий дав, ще один шанс колективу і пообіцяв вручити “Гордість міста” через місяць, коли недоліки будуть виправлені.
За кілька місяців садочок отримав табличку “Гордість міста”.