На Театральному Майдані Тернополя встановлюють головну новорічну ялинку міста
На Театральному Майдані Тернополя встановлюють головну новорічну ялинку міста. На центральній площі уже можна побачити металевий каркас. Це та ж сама штучна ялинка, що й у попередні роки. Її висота 18,5 метрів, – повідомляють у міському управлінні ЖКГ.
Традиційно зелену красуню у Тернополі урочисто засвічують у день Святого Миколая, на цей захід запрошують жителів і гостей міста, а особливо дітей, щоб подарувати їм радість зимових свят.
В управлінні ЖКГ Тернопільської міської ради кажуть, що встановлять і прикрасять ялинку за кілька днів.
Фото: Катерина Богуславська
Останні новини:
- Смертельна аварія на Тернопільщині: водій трактора загинув на місці
- У частині Тернополя терміново припинили газопостачання до 19:00
- Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу з білоруськими громадянами в Брянській області рф
- На Харківщині поліг уродженець Копичинець, старший лейтенант 24-річний Остап Романюк