Тернополянка Люба Любівна на сайті e-dem.in.ua подала петицію, про ремонт дороги по вулиці Куліша.
“По вулиці Куліша, між садочком і школою 27 є дуже гарна дорога яка не ремонтувалась від початку забудови мікрорайону Аляска. Дорога веде до ринку 15 квітня, ЖЕКу 12, вул.Київська, церкви, школи, садочка. Щодня по ній проходять сотні людей вивертаючи ноги бо по іншому не пройти, а що казати про візочки і велосипеди. Будь ласка проголосуйте, бо влада забула про цю дорогу. Рік тому у бюджет був закладений кошт на ремонт цієї дороги, але ремонт не відбувся. Голосуйте не будьде байдужими. Дякую.” – йдеться у петиції.
Перегляньте також:
- Із 26 липня на деяких вулицях Тернополя буде ускладнений рух автомобілів
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Підписати петицію ви можете ТУТ.