30 листопада 2018 року у стінах Софії Київської відбудеться презентація проекту «Під зорею Пінзеля. 3D вимір», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/25/b1318eae1c177ffa39f51541af655150.jpg)
Ініціативу було започатковано з метою формування в міжнародної аудиторії іміджу України як сучасної, європейської, полікультурної країни. Незважаючи на російську агресію ми на належному рівні беремо участь у міжнародних заходах, демонструємо новітні технології популяризації матеріальної і нематеріальної національної спадщини, проводимо заходи щодо її збереження, дослідження, популяризації і відтворення.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Саме прикладом цього і став проект оцифрування робіт видатного європейського барокового скульптора кінця XVII століття, уродженця Бучацького району Тернопільської області – Іоанна Георга Пінзеля.
Оригінали робіт митця розташовані на територіях Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей. А 3D моделі скульптур сприятимуть подальшому просуванню історико-краєзнавчого і культурно-мистецького потенціалу творчості для налагодження міжнародного культурного діалогу.
У рамках презентації ви дізнаєтесь про історію, етапи реалізації проекту, важливість розвитку культурної дипломатії та поринете у неймовірно багатий світ українського барокового мистецтва!
На гостей очікує творча атмосмера у колі однодумців.
Дата: 30.11.2018
Початок: 13:00
Місце проведення: Софія Київська
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfae_tCMJoVKBpzDl…/viewform
Контактна особа: Таня Фарина (Tanya Faryna), (097)317-26-63