Від початку місяця у області зафіксували майже пів тисячі хворих на кір.
За даними Тернопільського лабораторного центру, ситуація із захворюванням на кір у області все ще залишається нестабільною. Моніторинг центру свідчить про те, що протягом 1-22 листопада на території Тернопільської області зафіксували 456 випадків захворювання.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Кір – хвороба спричинена вірусом, проявляється гарячкою, автоінтоксикацією, кон’юктивітом, запаленням дихальних шляхів та плямистим висипом на шкірі. Аби уникнути серйозних ускладнень від хвороби, варто вакцинуватися.