6 грудня у Тернополі презентують проект з Чернівців – «Живі». Представлять його у приміщення історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, що за адресою вул.. Громницького 1а. Розпочнеться презентація об 11.00 год. Захід пройде у рамках всеукраїнського проекту «Ротація».
Метою проекту є руйнування негативних стереотипів щодо учасників бойових дій, і демонстрація суспільству військових, які після повернення з війни на Донбасі реалізували себе у цивільному житті і стали успішними айтішниками, патрульними поліцейськими, податківцями, поетами і т.д.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, проект «Живі» у жовтні цього року уже представили у Чернівцях. Там на Театральній площі розмістили фотовиставку портретів військових, які воювали на сході України.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/23/9a1f2a924425fbdcaad5e1b9300cdbc1.jpg)