693 жителів Тернопільщини уже щепилися проти грипу. Вони обрали вакцину «Ваксігрип Тетра», яка виготовлена у «Франції». Про це повідомляють епідеміологи Тернопільського обласного лаболаторного центру МОЗ України.
Лікарі нагорошують, що вакцинація – це введення антигенного матеріалу з метою породити імунітет хвороби, який запобігає зараженню або ослабляє його негативні наслідки. За словами медиків, вакцинація, це найбільш надійний спосіб захистити свій організм від потрапляння того чи іншого віруса.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ