І все-таки не даремно кілька мільйонів років тому чоловіки вирішили жити з жінками! Це дозволило їм сильно розвинутися як підвиду і з повною на те підставою стверджувати: “Я красень, оскільки кращий за мавпу!” Прогрес, звичайно, є. Але, як і будь-який прогрес, він обернувся проти нас, жінок – чоловіки, на жаль, перейняли у жінок деякі вміння. Наприклад, тонку майстерність маніпуляції. І що особливо прикро – чоловіки навчилися маніпулювати жіночою свідомістю, навіть не вдаючись до безпрограшних жіночих хитрощів – сліз! У них свої прийоми, анітрохи не гірші.

Чоловіча маніпуляція номер один: “Я думав, ти в мене не така”. Різновиди: “не така, як усі”, “не така, як Сергієва Свєтка” і т.п.
Мета такої маніпуляції: піти на пиво. Інструмент досягнення мети: бажання жінки бути унікальною, неповторною, єдиною в очах свого чоловіка. Що робити, почувши фразу “Я думав, ти в мене не така”? Перш за все, посміхнутися, розуміючи, що коханий намагається тобою маніпулювати. А потім прийняти виважене рішення: якщо його бажання не суперечить твоїм глобальним планам, то нехай іде на своє пиво! А якщо у тебе інші плани на вечір – наполягай на своєму, не піддаючись на хитрощі маніпулятора!Чоловіча маніпуляція номер два: “Сонечко, а давай ти сама сміття винесеш?” Природна реакція жінки: “Ще чого!” І незіпсований цивілізацією чоловік зітхає і бере відро. А самі просунуті (читай – маніпулятори) гірко й сумно зітхають і говорять “Ну дооооообре”. І не забувають втерти на сухому лобі піт від трудових буднів (під телевізором), потирають натруджені подушкою плечі і гірко туплять очі. Що відбувається з жінкою? У неї прокидається совість! Їй стає шкода чоловіка! І вона, жаліючи коханого, бере відро сама. Раз взяла, два взяла, дивишся – і світлий образ чоловіка вже ніяк не клеїться до образу відра. А хто тобі винен? Хочеться пожаліти чоловіка? Жалій! Але за своєю ініціативою, а не під тиском маніпуляції.

Чоловіча маніпуляція номер три: “Крім тебе, мені ніхто не допоможе!” Різновид: “Ну, добре, якщо ти не хочеш, я попрошу Свєтку”. 99% жінок, почувши цю фразу, полишають усі свої справи і мчать на інший кінець міста, аби негайно підшити коханому брюки. А збиралася в цей вечір подивитись кіно… Але він же може попросити про це Свєтку! І він крутитиметься перед нею в своїх нових трусах в обтяжку! І вона стоятиме перед ним на колінах! Краще вже я сама! Так? То й не мучся потім гірким питанням, коли це ти встигла з бажаної для нього “здобичі” перетворитися на “мисливця”. Пам’ятай: допомагати коханому не лише можна, а й треба. Але робити це потрібно за власним бажанням, а не під тиском маніпуляції.

Чоловіча маніпуляція номер чотири: перевірка байдужістю. О, це чисто чоловіча хитрість! Рідкісній жінці вдається зберегти спокій, якщо милий раптом заявляє: зустрів на вулиці свою колишню, кличе в гості. Більшість жінок, почувши таке, тут же залишає всі справи і приступає до суворого допиту. А чоловіки – ні! 90% чоловіків вдаватимуть байдужість: ну не може ж він, справді, показати, що він сумнівається в своїй винятковості й неповторності! Але варто жінці розслабитися і видати пару-трійку подробиць – о, картина може різко змінитися! І хлопець або іде, вражений у саме серце, або робить грандіозний скандал! Тому не вір чоловічій стриманості, не вір!

Прикладів чоловічої маніпуляції жіночою свідомістю безліч! Мета одна: змусити жінку чинити так, як йому потрібно. Правда, ми, жінки, робимо те саме.

А чи можна жити, не маніпулюючи одне одним?

Ідеальних зразків такої спільного життя історія, на жаль, не знає! Зате зразків грубих маніпуляцій одне одним – скільки завгодно! На жаль, більшість з них відображені в історіях розлучення. Постарайтеся якнайрідше використовувати маніпуляції у своєму житті! Їхній механізм, звісно, ефективний. Але щира довіру одне до одного значно краща! 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #відносини, #жінка, #маніпуляції, #чоловік
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: