Про те, що у центрі міста пожежа – тернополяни бачили із різних кінців Тернопополя. Адже диму було чимало. Пан Микола живе по сусідству із будинком, у якому почалась пожежа. Вогонь спалахнув за лічені хвилини, – розповідає чоловік, – пише ТВ-4.
На вулицю Стрімку поз’їжджались шість пожежно-рятувальних автомобілів. А господиня будинку, ще встигає винести із нього документи. За дві години пожежу повністю ліквідували. Але вогонь встиг знищити речі домашнього вжитку, покрівлі гаража та житлового будинку. Що стало причиною пожежі – нині встановлюють.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Збільшення випадків підпалів військових автівок в Україні: ворог полює за “картинкою”