У Тернополі авто збило 92-річного чоловіка
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 19 Листопада, 2018 о 18:43
Двоє краян і студентка з Франківщини потрапили під колеса автівок 15 листопада у Тернополі. Дорожньо-транспортні пригоди задокументували працівники Тернопільського відділу поліції.
Перша автопригода трапилася о 16:20 на вулиці Шептицького. Водій МЕРСЕДЕС на пішохідному переході збив 92-річного пенсіонера. У старенького медики діагностували перелом ноги. Кермувальник покинув місце пригоди, його місцезнаходження встановлюють поліцейські.
О 16:55 на вулиці Руська під колеса СУЗУКІ ГРАНД ВІТАРА потрапила 38-річна жителька Козівського району. Жінка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переході. Потерпілу з травмами голови та плеча госпіталізували в обласну лікарню.
О 17:20 ДТП з потерпілим трапилося на вулиці Живова. Невідомий кермувальник на іномарці МЕРСЕДЕС збив 19-річну жительку Івано-Франківщини та втік з місця пригоди. Працівники поліції розшукали підозрюваного. Ним виявився тернополянин, який уже мав проблеми із законом.
За усіма фактами автопригод триває розслідування.
06:00, 3 Листопада, 2025
20:12, 2 Листопада, 2025
19:32, 1 Листопада, 2025