Світлини учасників Клубу любителів астрономії “ТерАстро” та Астрономічного товариства Тернопільського району можна побачити у соціальних мережах.
Місяць тернопільські любителі астрономії називають “Принцем зоряного неба”, повідомляє Тетяна Свинарик-Іващенко: “Неймовірне фото Принца зоряного неба від любителя астрономії з Чорткова Бориса Гусака. Ви тільки подивіться на ці кратери. Дата зйомки 04.09.2018 05:06.” Є у фотографа з Чорткова фото Місяця на День незалежності України – Місяць був тоді у всій своїй красі – повний. Світлини зроблені за допомогою телескопа Доб SW 8, Camera Canon EOS 500D, одиночний кадр в прямому фокусі, витримка 1/50, ISO 100,обробка в фотошоп СS 5. Зі своїх балконів тернополяни та астороми в області фотографують не тільки Місяць, а і планети Сонячної системи і Сонце – фотограф Андрій Авраменко. Також їх фото знайомлять з далекими космічними об’єктами. Тернополянин Сергій Вербицький, конструктор телескопів, представляє фото Крабовидної туманності, туманності Вуаль, Кінська голова, туманності Бульбашка, а також М31 галактики Андромеда, а Андрій Авраменко – туманність Гантель. Популярне серед астрофотографів і номінація астропейзаж. Фото Андрія Ревуна – міст в с. Острів та Чумацький шлях – вражає. Тетяна Свинарик-Іващенко рекомендує відвідати блог нашого краянина, вчителя фізики і любителя астрономії Любомира Тригубишина “Небозвід”: “Чудовий блог, шикарні фото!”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У спільнотах є і світлини, зроблені без використання телескопу. Одна з них – Місяць 30.09.2017 р., яким його побачив учасник Клубу любителів астрономії “ТерАстро” Олександр Бондарчук з Кременецького району, м. Почаїв.
Усіх, хто цікавиться нічним небом та Сонцем, “ТерАстро” запрошують на “тротуарки” – астрономи свої телескопи виносять просто на вулицю, зазвичай до Тернопільського ставу у парку ім. Т. Шевченка.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/aa8c062e090d0887b4686d587bed9e5e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/fb947688f46fe5b11e9efa6075ca68c7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/a668ae3ecb0b3d4e7ae005986c951613.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/0de96d1c18b27a13d1660b07d50cf7a0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/569caf9c615babb2effc3dea8be8889a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/1c2b5a900e4f2400ae059f2e4637d24d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/fcb79f9d68f3dfc0d0096e1709e30945.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/99091d42dc3aa88e942f51fddaee9158.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/74f7893a4feec17f28a6370470c3d91a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/e75d8164e362fb7abd9a8cddc337725f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/eaf176fbcaaa9d86b73c07e0062aec79.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/19/9bb593c90709eae6393cb2a4ee685831.jpg)