15 листопада на вулиці Руській 35 працівників обласного автодору вийшли на акцію протесту. Люди вимагають виплатити їм заборгованість заробітньої плати, яку вони не отримують вже протягом тривалого часу.

Мітингувальники перекрили дорогу і рухались на нерегульованому пішохідному переході. Правопорядок на місці забезпечили правоохоронці. А працівники патрульної поліції організували об’їзд громадського транспорту. 



За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #автодор, #зарплата, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #протест, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: