На Тернопільщині хворих забезпечать інсуліном (Відео)
Тернопіль отримає майже 10 мільйонів гривень від уряду, та виплатить зарплати медикам і забезпечить хворих інсуліном.
«Ми маємо домовленість з 78 та 126 аптекою про те, що вони будуть відпускати препарати інсуліну авансом, а кошти отримають пізніше. Тому хворі можуть в ці аптеки звертатися для отримання потрібних препаратів.» – повідомив Ростислав Левчук, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення ТМР.
За матеріалами сайту телеканалу ІНТБ.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина