Тернополянка Світлана Марущак на на сайті e-dem.in.ua опублікувала петицію про безкоштовний проїзд школярів у громадському транспорті.
«Зробити проїзд учнів у громадському транспорті безкоштовним. Встановити безкоштовний проїзд для дітей – учнів при умові пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, (картки Тернополянина)який посвідчує статус школяра. Тобто просто треба пред’явити учнівський квиток. Це право на безкоштовний проїзд діє на автобусних маршрутах крім періоду літніх канікул, в електротранспорті – протягом цілого року.» – йдеться у петиції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Підписати петицію ви можете ТУТ.