Жителі села Нові Петликівці перекрили дорогу Тернопіль- Івано-Франківськ. На таку акцію люди вийшли, бо до їх села не їздить жоден автобус. Вони змушені самостійно добиратися до головної дороги, а це п’ять кілометрів, – пише МедіаТОР.
– Автобус не ходить майже три місяці, люди ходять пішки, аби добратися до райцентру чи Тернополя. Раніше автобус возив і діток з сусіднього села Пушкарі, які навчаються в нашій школі. Тепер і ті змушені ходити пішки, а це зранку і після обіду щодня, – каже Марія Чайківська.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Неодноразово жителі села їздили до Бучацької районної адміністрації, та там, за словами місцевих, нічого не обіцяють. Тому нині люди вийшли на заплановану акцію протесту.
Зазначимо, до 28 серпня в село їздив автобус зранку і відвозив людей до Бучача. Однак водій відмовився надалі надавати послуги перевезення.
Наталя Борсук