Тернополяни просять відремонтувати дорогу і тротуар на вул.Слівенська,15 біля магазину “Прогрес”. Петицію з таким змістом подали до Тернопільської міської ради:
«По вул.Слівенська 15, магазин “ПРОГРЕС” ця дорого просто в жахливому стані. За 30 років там не було жодного ремонту дороги та тротуару. Неодноразово зверталися до власника магазина “ПРОГРЕС”, але крім кричу нічого не почули,він заявив,що його це не стосується. Мешканці нашого будинку не одноразово звертались з цим проханням до жеку , але вони сказали,що це не вони мають її робити», – зазначає автор петиції Аліна Лиса.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.