Теребовлянською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) стосовно службових осіб відділу освіту однієї із РДА.
Встановлено, що відділом освіти районної державної адміністрації допущено недостачу матеріальних цінностей, придбаних для закладів освіти в кінці червня цього року, а саме: шкільних парт, стільців учнівських та дошки комбінованої магнітної на загальну суму майже 100 тис грн. Державі завдано матеріальні збитки на вказану суму.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Чому варто обирати Тернопільський педагогічний університет
Матеріальні цінності придбані відділом освіти у фізичної особи -підприємця та оприбутковані за даними бухгалтерського обліку в червні 2018 за рахунком 1113 “Малоцінні необоротні матеріальні активи”. Факт їх отримання в накладній підтверджено підписами завідувачів загальноосвітніх навчальних закладів.