Протягом 23-25 листопада в області відбуватиметься вишкільний табір для молоді «Бандерівська школа». Табір уже став традиційним і проводиться у четвертре. Організатори заходу – Управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації та громадська організація «Микулинецька ініціатива».Вишкільний табір відбуватиметься на базі загальноосвітньої школи в смт Микулинці. Участь у ньому може взяти молодь із всієї області, повідомили у пресс-службі заходу.
У програмі табору передбачені заняття з військової підготовки та тактичної медицини, теренова гра у форматі квесту, стрільба із зброї, гра у пейнтбол, бардівські вечори та зустрічі з відомими людьми. Організатори кажуть, що це можливість дізнатися більше про український націоналізм і його ідеї, активно відпочити, проявити волю і перевірити себе. Також знайти нових друзів і навчитись працювати в команді.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зголошення триває до 20 листопада/
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/04/3fddd4737955807af501828c1357c0b1.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/04/e8bcca0065abae99547e1866c0992eab.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/04/71c4f15ed52ab035b43a5fa0d01f4bec.jpg)