Міністр інфраструктури оглянув магістралі Тернопільщини (Фото)
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 3 Листопада, 2018 о 12:13
Володимир Омелян, міністр інфраструктури України сьогодні, 2 листопада, відвідав Тернопільщину. Основне на що він звернув увагу під час свого візиту – ремонт магістралей міжнародного значення. Зокрема, міністр побував на трасі М-09 Тернопіль – Львів, обході Тернополя Р-41 та дорозі М-19 Тернопіль – Кременець.
Володимир Омелян підкреслив, що держава сьогодні спрямувала колосальні фінансові ресурси на те, щоб відбудувати дороги.
І це справді так, адже, як підкреслив голова ОДА Степан Барна, лише цього року Тернопільщина отримала 1 млрд. 400 млн. грн. на ремонт автошляхів міжнародного й державного значення.
Так, майже 390 млн. грн. спрямували на дорогу М-09, 250 млн. грн. – на ремонт обходу Тернополя Р-41 та 444 млн. грн. уже вклали у будівництво траси М-19.
Також завершили дорогу М-12 Тернопіль – Підволочиськ. На її ремонт було виділено 773 млн. грн.
“Ці ресурси дозволили забезпечити якісні дороги та комфортний рух транспорту”, – підтвердив й начальник Служби автомобільних доріг в області Богдан Юлик.
11:26, 11 Січня, 2026
18:57, 8 Січня, 2026
23:05, 6 Січня, 2026