Нетверезий тернополянин з ножем погрожував усе підірвати
Інцидент трапився в одному із сіл Тернопільського району. 32-тернополянин приїхав туди оформляти документи на спадщину. До місцевої крамниці прийшов уже добряче напідпитку, йому зробили зауваження. На це молодик відреагував агресивно, почав погрожувати кухонним ножем та кричати, що усе підірве.
Очевидці викликали поліцію. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та спецпідрозділ «Корд». Вибухових речовин у дебошира поліцейські не виявили, ніж у нього вилучили. Порушника доправили у відділення поліції для складання адмінпротоколів за статтями 173 КУпАП – дрібне хуліганство та 185 КУпАП – злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов’язків.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- Частині закладів харчування у Тернополі дозволили працювати вночі
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр