У Києві з вікна пологового будинку викинулась породілля
21 жовтня у Києві з вікна пологового будинку Київської обласної клінічної лікарні, що розташовується на вулиці Багговутівській, викинулася молода жінка. На жаль, унаслідок отриманих травм породілля загинула на місці.
Про це пише ресурс “Інформатор”.
Як зазначили працівники служби охорони, жінка викинулася з вікна вночі. У результаті вона отримала травми несумісні з життям і померла на місці.
За їхніми словами, за майже 30 років роботи пологового відділення це перший подібний випадок.
Щоправда, зауважили журналісти, саме в цій лікарні це не перший випадок, коли пацієнти покінчують життя самогубством. Так, минулоріч тут чоловік наклав на себе руки, викинувшись з хірургічного відділення.
До слова, медики переконують, що у породіль часто трапляються нервові зриви через постродову депресію.
Останні новини:
- У Тернополі нагородили переможців олімпіади «STEM-проєкт»: як пройшло свято науки у ЗУНУ
- У Тернополі обговорили впровадження стандарту «Інспектор митний»: результати круглого столу в ЗУНУ
- Пішов із життя багаторічний доцент ТНПУ Петро Залюбовський
- У ТНПУ відбудеться зустріч із Героєм України Владиславом Стоцьким