Стан зовнішньої торгівлі товарами Тернопільської області

Опубліковано:
21 Жовтня, 2018 о 13:13

Обсяги експорту та імпорту товарів області у січні–серпні 2018р. становили відповідно 295,4 млн.дол. США та 264,7 млн.дол. Порівняно з січнем–серпнем 2017р. експорт збільшився на 33,8%, імпорт – на 15,7%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 30,7 млн.дол.

Зовнішньоторговельні операції товарами область проводила з партнерами із 97 країн світу. Експортні поставки надавали 196 підприємств області, імпортними користувалося 311.Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті була Польща (50,7% обласного експорту та 45,8% обласного імпорту).

Вагомі обсяги експортних поставок здійснювались до Нідерландів, Білорусі, Німеччини, Бельгії та Єгипту, імпортних надходжень – з Німеччини, Литви, Китаю, Швейцарії та Італії.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 73,6% від загальнообласного обсягу експорту, імпорту – 79,8% від загальнообласного обсягу імпорту.

Основу товарної структури зовнішньої торгівлі області складали механічні та електричні машини, продукти рослинного походження,  полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, живi тварини; продукти тваринного походження, мінеральні продукти, різні промислові товари, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, засоби наземного транспорту, крім залізничного, недорогоцінні метали та вироби з них.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #експорт, #імпорт, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #статистика, #тернопіль, #тернопільські новини, #товари
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: