Найуспішніший в області сільськогосподарський  обслуговуючий кооператив «Бучачекопродукт» об’єднує понад 1300 мешканців з 21 населеного пункту Бучацького району. Щодня  на переробні заводи Тернопільщини й сусідніх областей вони продають по 10- 8 тонн молокосировини.

Читайте такожАграрна Тернопільщина: Молоко із селянських дворів
Аграрна Тернопільщина: Василь Вислоцький – господар рідної землі з Ягільниці

Практично кожна третя   сім’я. що входить до найбільшого молочного кооперативу Тернопільщини утримує в особистому селянському господарстві дві- три корови від яких надоює до 30 літрів молока .Усього в кооперативі налічується 1300 високоудійнх корів Вагома надбавка від реалізації продукту складає у  місяць 3- 4 тис грн. СОК «Бучачекопрродукт» надав постійну роботу майже 50 своїми кооператорам, які працюють на 32 молокопунктах, приймальниками, лаборантами, їздовими.

-У нас стабільна ціна на екологічну чисту молочну продукцію, її постійно погоджуємо з своїми кооператорами,- каже голова СОК Олег Грицак з молокопереробними заводами маємо договори і кожна сторона їх дотримується. За власні кошти закупляємо доїльні апарати їх вартість компенсує держава». Молочні потічки звідусіль не миліють, таким чином, за їх рахунок селяни Бучацького району мають серйозні грошові  систематичні надбавки до бюджету сім’ї.

Ярослав Бачинський.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #агро, #молоко, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #ярослав бачинський
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: