Цьогоріч на Тернопільщині 29 безробітних, які звернулись до служби зайнятості, відкрили власний бізнес.
«Загалом з початку року в центрах зайнятості області роботу шукали майже 36 тисяч людей, з яких 21 353 осіб мали статус безробітного. Нам вдалося працевлаштувати 19954 особи, з них 6656 безробітних. Разова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 29 безробітним відкрити власну справу. До громадських та інших робіт тимчасового характеру ми залучили 2447 осіб, а після їх завершення 638 – працевлаштували на постійні місця праці», – розповідає директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
В обласній службі зайнятості, зауважують, що відкриття власного бізнесу – це подвійна вигода, адже це можливість працювати самому на себе, і прийняти на роботу інших людей, які теж шукають заробітку.