Патріарх Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет освятив новозбудований Свято-Покровський храм у селі Куликів Кременецького району. Парафіяни подарували Патріарху картину, на якій його зображення на фоні Почаївської Лаври, – повідомляють Новини ТТБ, обласне радіо.
Нагадаємо, невеличке село на 80 дворів спромоглося за два роки побудувати новий храм. Адже три роки тому перейшло з московського патріархату у київський.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ