У тернополянина вкрали телефон, коли він розмовляв по ньому
Як розповів правоохоронцям потерпілий, це тсалося серед білого дня у людному місці. Коли він розмовляв на вулиці із другом по телефону, до нього раптово підбіг невідомий, вихопив з рук мобільний і втік. Наздогнати зловмисника чоловік не зміг, тому викликав правоохоронців.
До грабежу, як встановили правоохоронці, виявився причетний місцевий житель 1993 року народження. У скоєному він зізнався. У поле зору правоохоронців він потрапляє вперше.
Тепер молодику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- Три Герої з Тернопільщини Андрій Сосна, Віктор Зиско і Леонід Гринюк загинули на війні
- У Великогаївській громаді підтримали військових, родини полонених і постраждалих від атак РФ
- 86-річна бабуся з Тернопільщини стала популярною блогеркою: майже 100 тисяч підписників
- На Тернопільщині судитимуть відомого у кримінальному світі авторитета Олександра Гальчука на псевдо “Длінний”