У центрі міста на проти ЦУМу сидів вбого одітий чоловік, та випрошував гроші та допомогу і казав, що не може ходити, про це на своїй сторінці у фейсбуці написав Андрій Шкула.
“Я за допомогу людям. Проте не вперше бачу прохача. Винай квартиру, має дітей. Діти теж гроші просять. Такий в родини заробіток… ” – зазначив автор посту.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Андрій Шкула викликав поліцію. За 10 хвилин правоохоронці прибули та запросили чоловіка в міськвідділ, а він вдів носки, взувся став на ноги та пішов.
Інцидент не помішав чоловікові знову вийти на вулиці міста, та обманювати людей.
Автор знову викликав поліцію.