Теребовлянською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.2 ст. 310 КК України стосовно одного із мешканців Теребовлянського району щодо незаконного вирощування ним рослин коноплі.
Встановлено, що сільський житель виростив на своїй присадибній ділянці коноплю в кількості 3125 шт, що містить наркотичні канабіноїди (канабінол та канабіліол), психоактивний компонент – тетрагідроканнабінол і відноситься до рослин, які містять наркотичні засоби та психотропні речовини. Розслідування завершено.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ