Студенти Ч ортківського гуманітарно-педагогічного коледжу на чолі з викладачем природничих дисциплін Снігур І.В. брали участь у відзначенні однієї із найбільш незвичайних природоохоронних дат «Ніч кажанів», яку відзначають в ніч з 20 – 21 вересня, провівши еколого-просвітницьку акцію «Міжнародна ніч кажанів», пише сайт Чортків онлайн.
В цікавих повідомленнях, презентаціях, відео сюжетах учасники акції розповідали про дивовижні створіння, що занесені до національної Червоної Книги України і знаходяться під охороною декількох міжнародних конвенцій.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ