Блогер та журналіст Руслан Заплатін з російського Томська опублікував другу частину своїх пригод у Тернополі. Мандрівник був неприємно вражений тим, у якому стані перебуває парк Топільче, територія біля замку і озерце біля козацького острівка. Своїми враженнями чоловік поділився у відео, – пише Доба.
Нагадаємо, що Руслан разом з дружиною подорожує українськими містами і знімає подорожі на камеру. У роликах подружжя робить загальний огляд та розповідає про туристичні принади міста.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ