Поля покроплені – люди потруєні. Селяни Залісців, на Тернопільщині, впевнені – їх систематично труять аграрії, бризкаючи з неба навколишні поля. Власну боротьбу з тамтешнім агропідприємством розпочала мама 6-річної дівчинки, яка знепритомніла просто по дорозі зі школи. Мама певна – дитина занедужала якраз після обробки полів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ