6 вересня на Тернопільщині фахівці Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України зареєстрували 10 хворих на кір. Такі результати дослідження інфекційної захворюваності в області. Загалом лікарі зафіксували 34 осіб, у яких виявили інфекції. Зокрема, окрім кору це: гострі кишкові інфекції – 5 випадків, присмоктування кліщів – 2 випадки, покуси тваринами – 7 випадків, педикульоз – 6 випадків. Також 6 вересня зареєстровано по одному випадку вітряної віспи, хвороби Лайма, хронічного вірусного гепатиту В та аскаридозу.
Про це повідомляють у Тернопільському обласному лабораторному центрі МОЗ України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ