Спиртзавод у Хоросткові модернізують: завозять нове обладнання, а старе демонтують. Підприємства , які зараз вимушено простоюють, мають отримати «нове дихання».
Хоростківський спиртзавод внесено у стратегічний план розвитку спиртових підприємств Тернопілля. За словами керівника «Укрспирту», він стане першим, де модернізують обладнанням з глибокої переробки відходів бродіння. Адже застаріле обладнання не давало можливості відновити виробництво з конкурентним продуктом та за конкурентною ціною, пишуть на сайті “Гусятинщина про все“.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За словами першого заступника голови Тернопільської ОДА Івана Крисака, сьогодні в області перемінно працює лише два заводи. Проте, не зважаючи на складнощі, третина спирту в Україні виробляється саме в Тернопільській області.