Саме економічним показником Велика Україна зможе виграти війну на Сході. Так вважають тернопільські підприємці, які отримали відзнаки за сумлінну сплату податків та з нагоди Дня підприємництва.
Один з тих, хто своєю місією бачить економічний розвиток держави, є Сергій Мельник.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Коли ми покажемо економічний розвиток, чи навіть прорив – якщо хочете – то люди на Сході обиратимуть життя в Україні навіть на чисто інстинктивному рівні. Адже ніхто не хоче жити погано. Всі прагнуть змін на краще, – прокоментував Сергій Мельник. – Тому ми, підприємці, своєю участю, розвитком соціально відповідального бізнесу, сумлінною сплатою податків маємо стати локомотивом економічних змін у державі”.
За його словами, визнання державою участі бізнесу в її розвитку – цього замало. Важливо, щоб держава бачила в підприємцях партнерів, а не тільки тих, хто повинен наповнювати бюджет. А для цього мають бути створені лояльні податкові умови, розумна кредитна політика, які дозволятимуть бізнесу стабільно розвиватися, а також – двосторонній зв’язок між тими, хто сплачує податки і тими, хто розпоряджається бюджетними коштами
Як відомо, день підприємництва відзначають в Україні в першу неділю вересня.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/08/31/2ac390fdfbde418f3362c8643770c4df.jpg)